Останні новини

МАУ посилює вимоги щодо у літаках: нові правила

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України"  оновлює заходи безпеки на борту, пов'язані із запобіганням розповсюдженню COVID-19. Правила зміняться с 12 жовтня 2020 року.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби авіакомпанії.

Правила носіння масок на борту літаків МАУ:

  • Носіння захисних масок є обов'язковим для всіх пасажирів від 6-ти років. Пасажирам необхідно самостійно забезпечити наявність захисних масок у необхідній кількості (відповідно до правил використання одноразових масок) та обов'язкове їх носіння під час усієї подорожі (в аеропорту і на борту літака).
  • Заборонено застосування респіраторів з клапаном видиху, оскільки через клапан видиху на респіраторі однонаправлено виділяється біологічний матеріал, який може містити збудник інфекційної хвороби.
  • Захисні маски дозволено не використовувати за умови, якщо пасажир має труднощі з диханням, не пов’язані з COVID-19, або якщо за станом здоров'я пасажиру не дозволяється носити маску. У даному випадку, під час реєстрації або посадки на борт повітряного судна, необхідно обов'язково надати відповідну підтверджуючу довідку від лікаря, а також негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, отриманий не раніше ніж за 48 годин до вильоту рейсу за розкладом.

120844972_3899111566771047_4431617826792683581_o.jpg

Нагадаємо, авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" переглянула розклад рейсів на жовтень у зв'язку зі зниженням завантаження на низці європейських напрямів. Також на рішення вплинуло обмеження перетину кордонів Ізраїлю з 25 вересня до 11 жовтня.

Вийти в ефір