Останні новини

Має власний курник та займається фітнесом: як почувається горила-"пенсіонер" Тоні

Жителю київського звіринцю Горилі Тоні - 46 років

Єдиний в Україні горила Тоні потрохи одужує. Він почувається краще після медичного обстеження, яке йому провели ветеринари столичного звіринця.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Київського зоопарку.

Читайте також: Kyiv Live з’ясував, наскільки подорожчав український борщ

тоні.jpg

Горила Тоні. Фото: Київський зоопарк

У адміністрації зоопарку зазначають, що лікарі ще опрацьовують його аналізи і консультуються з колегами, у тому числі і з людськими фахівцями.

"Найбільших змін зазнав раціон горили. Він став ще більш природним. Наприклад, збільшили кількість клітковини за рахунок віників із зелених гілок та бананового листя. Готуємось до введення спеціальних кормових сумішей",- кажуть ветеринари.

Фахівці додають, що Тоні має бути більш активним, а у такому поважному віці - це справжній виклик для горили. Корм по вольєру розкладають таким чином, аби Тоні доводилось більше рухатись. Також горилі довелося розділити своє помешкання із новим другом - його познайомили з півнем та переконались, що їхні відносини безпечні для обох. Тоні тепер заклопотаний справами, у нього з'явилось своє господарство - власний курник. Той його "випасає", спостерігаючи та спілкуючись з птахами.

Зазначається, що ветеринари не припиняють проводити щоденний моніторинг і пропонують схеми лікування та профілактики наслідків вікових змін поважного "пенсіонера" Тоні.

<iframe width="857" height="482" src="https://www.youtube.com/embed/5tWGj8k5gr0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
18.05