Останні новини

Медики аплодували стоячи: в Колумбії 104-річна жінка вдруге подолала коронавірус

Вперше жінка захворіла на COVID-19 у червні минулого року.

У Колумбії 104-річна жінка змогла двічі подолати коронавірус. Перший раз Кармен Ернандес захворіла у червні минулого року, а другий позитивний тест на COVID вона отримала 8 березня.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на видання Univision Noticias.

Читайте також: Степанов закликав завозити вакцину проти COVID-19 на продаж

Відомо, що коли жінка захворіла на коронавірус вперше, її не шпиталізували, вона була ізольована разом з іншими мешканцями будинку для літніх людей Сан-Хосе-де-Тунха, де Кармен живе останні 25 років. 27 лютого Ернандес отримала щеплення від коронавірусу, а 8 березня її ПЛР-тест показав позитивний результат.

Вже 19 березня Ернандес ушпиталили і помістили у відділення інтенсивної терапії, проте пацієнтка могла дихати самостійно і потребувала лише додаткового кисню. 5 квітня пацієнтку виписали з лікарні. Кармен Ернандес вивозили додому під гучні оплески медиків, які її проводжали. Вона повернулася до свого будинку для людей похилого віку.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/H9GMm4of5Fw" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • На Рівненщині з лікарні виписали чоловіка, який вилікувався від коронавірусу. І все б нічого, тільки цьому пацієнту - 100 років.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
22.04