Останні новини

Меморіальний центр Бабин Яр оприлюднив понад 300 тисяч надважливих документів ХХ сторіччя: де можна їх подивитись

Документи доступні у цифровому архіві

Цифровий архів меморіального центру Голокосту Бабин Яр збільшився на майже 300 тисяч сканкопій надважливих документів ХХ сторіччя. Додали нові книги РАЦСів та Трудову картотеку мешканців Києва та області у період нацистської окупації. Документи додали із Державних архівів Києва та області.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на Facebook-акаунт меморіального центру.

У організації кажуть, що наразі триває продовження масштабної роботи у відновленні довоєнного складу населення та тих, що мешкали у Києві під час та після війни.

"Матеріали РАЦСів – свідоцтва про народження, шлюб, смерть - це документи, завдяки яким можна дізнатися про своє коріння, підтвердити національність, провести генеалогічне дослідження.

Трудова картотека мешканців Києва та області періоду окупації теж надасть відповіді на питання щодо населення міста у період 1941-1943 років. Завдяки їй можна знайти інформацію про своїх родичів, дізнатися про їхню професію, склад сім'ї, національність. Задля зручності у користуванні та пошуку дані у ній розсортовані за алфавітом", - пояснюють у меморіальному центрі.

архівні документи.jpg

 Фото: Facebook

Онлайн-архів доступний за посиланням.

Нагадаємо, багаторазовий вантажний космічний корабель Cargo Dragon компанії SpaceX Ілона Маска повернувся з Міжнародної космічної станції на Землю. Такий політ став історичним для всієї планети. Наразі апарат є єдиним у світі, який здатний повертати вантажі з космосу.

Вийти в ефір
20.04