Останні новини

"Мені здається, ця зустріч - знакова": переможниця конкурсу від Kyiv Live зустрілася із омріяним холостяком. Відео

Молоді люди катались на ковзанах, багато говорили та сміялись

Нещодавно на сторінці Instagram Kyiv Live проводився розіграш на побачення з одним із чотирьох учасників шоу Холостячка. Доля посміхнулась 27-річній Альоні Коваль із Києва, дівчина зустрілась із своїм фаворитом Олексієм Тригубенком.

Про це йдеться у ранковому шоу на Kyiv Live Місто прокидається.альона коваль.PNG

Переможниця конкурсу Альона Коваль. Фото: Instagram

Льоша не барився та одразу запросив переможницю на романтичне побачення. Відтак, щасливиця Альона Коваль провела цілий день із улюбленцем мільйонів українок, 31-річним власником автомобільної компанії Олексієм Тригубенком. Вони каталися на ковзанах, багато говорили та сміялись.

В ході спілкування виявилося, що Альона раніше вже писала своєму фаворитові в Instagram, проте, відповіді від нього не було. Та хто ж знав, що за декілька тижнів, мрії стануть дійсністю і Олексій, за яким Альона так давно спостерігала з екрану телевізора, сам запросить її на побачення.

"Думки матеріалізуються. Це все не просто так, можливо, ця ситуація для чогось була мені потрібна в житті. До прикладу, розставити усі пріоритети, щось переосмислити, працювати у тому напрямку, якому я хочу, але боюся. Мені здається, ця зустріч - знакова",- зізнається 27-річна Альона Коваль.

Останні стосунки дівчина розірвала кілька років тому. Як виявилось, і для Олексія ця зустріч є особливою: це перше його побачення після проєкту Холостячка.

Спочатку, перші хвилини знайомства були, як зазвичай, незручними та сором'язливими та згодом, Льоша взяв Альону за руку, повів за собою на ковзанах та розмова швидко зав'язалась. Ковзанкою все не завершилось, далі пара пішла зігріватись гарячим чаєм та пізнавати одне одного краще.

Олексій Тригубенко зізнався, що радий був провести час саме із Альоною. Так само і переможниця була у захваті від побачення із Олексієм.

"Чесно кажучи, я не очікувала (перемоги в конкурсі - ред.), але це дуже приємні емоції для мене. Льоша, дійсно, дуже хороша людина, хоча я думала, що в проєкті він грає на камеру. Насправді, він дуже милий, чуйний хлопець",- прокоментувала Альона Коваль.

Дивіться сюжет Kyiv Live, аби дізнатися більше:

<iframe width="1349" height="488" src="https://www.youtube.com/embed/wwLpt78HTEg" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, популярна українська акторка Ксенія Мішина сказала довгоочікуване "так" на пропозицію переможця проєкту Холостячка Олександра Еллерта. Тепер шанувальників просто "розриває" від цікавості, коли ж планується весілля.

Вийти в ефір
20.04