Останні новини

Менеджер із пляшкою: стало відомо, представники яких професій найчастіше вживають алгоколь

Найменше алкоголю серед чоловіків вживають священнослужителі

Згідно з дослідженням, певні види роботи пов'язані з кількістю вжитого алкоголю. Однак зв'язок між професією та пристрастю до зеленого змія суттєво відрізняється у чоловіків та жінок.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на The Independent.

Дослідники з університету Ліверпуля проаналізували дані про 100 817 дорослих з усієї Великої Британії, які зібрали у біобанку в період з 2006 по 2010 рік. 

Так, власники пабів і менеджери закладів майже у три рази частіше споживають алкоголь, а прибиральники та штукатури - у два рази.

А от священнослужителі, фізики, геологи, метеорологи і практикуючі лікарі п'ють найрідше.

Найбільше споживають алкоголю чоловіки, які працюють у сфері торгівлі. Водночас жінки найчастіше зловживають алкоголь на посадах топменеджерів і вищих посадових осіб.

Найменше алкоголю серед чоловіків вживають священнослужителі, лікарі-практики і міські архітектори. Серед жінок - шкільні секретарі, вчені-біологи, біохіміки та фізіотерапевти.

Нагадаємо: 

  • До патрульної поліції Києва нещодавно звернулася жінка через сімейні проблеми. Утім виявилося, що вона була п'яна і допомоги не потребувала, тож поліцейські поговорили з нею та поїхали; сама ж заявниця потім подякувала правоохоронцям
  • Організатори пісенного конкурсу "Євробачення-2021" обрали формат проведення "В". Згідно з ним, учасники все ж виступатимуть наживо у Роттердамі (Нідерланди), але з меншою кількістю людей у команді

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
23.04