Останні новини

Мер Києва призначив нового радника з питань охорони здоров’я: хто він та що про нього відомо

На громадських засадах ним став заступник головного лікаря Інституту нейрохірургії

Міський голова Києва Віталій Кличко призначив нового радника з питань охорони здоров’я та надзвичайних ситуацій. Ним став заступник головного лікаря з хірургічної роботи Інституту нейрохірургії імені академіка Андрія Ромоданова НАМН України Віктор Яцик.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на розпорядження на сайті КМДА.

Читайте також: "Отримують кошти ні за що",- Ольга Смаглюк про надвисокі зарплати чиновників у прямому ефірі Kyiv Live

“Призначити Яцика Віктора Анатолійовича радником Київського міського голови з питань охорони здоров’я та надзвичайних ситуацій на громадських засадах”, - йдеться в документі.

віктор яцик.jpg

Джерело: Facebook-сторінка Віктора Яцика

Віктор Яцик - лікар-нейрохірург, кандидат медичних наук. У 1999 році закінчив Національний медичний університет імені Олександра Богомольця. На базі кафедри нейрохірургії Академії післядипломної освіти імені Щупика пройшов інтернатуру.

2007 року захистив кандидатську дисертацію та продовжив роботу лікарем-нейрохірургом в Інституті нейрохірургії. Проходив стажування за кордоном.

З 2008 року обіймає посаду заступника головного лікаря з хірургічної роботи Інституту нейрохірургії ім. Андрія Ромоданова НАМНУ.

В кінці жовтня 2019 року Віктор Яцик став депутатом Київради VIII скликання замість Олега Макарова, який пішов у парламент, з депутатської групи Київська команда.

Нагадаємо:

  • У бюджеті столиці на 2021 рік зменшили видатки на медицину з 8 до 5 мільярдів, незважаючи на пандемію коронавірусу. Це пов’язано з тим, що медичною реформою передбачене фінансування галузі не лише містом, а й державою. Проте взагалі столична медицина потребує 36 мільярдів. 
  • 24 грудня Київська міська рада, паралельно з бюджетом міста на 2021 рік, ухвалила програму соціально-економічного розвитку на 2021-2023 роки. Її підтримали 69 депутатів. Куди спрямують кошти читайте в матеріалі.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.04