Останні новини

Mercedes за 3 мільйони: що задекларував керівник Офісу президента Єрмак

Чиновник має квартиру в столиці.

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак задекларував 444 тисячі гривень заробітної плати в Державному управлінні справами на своїй посаді. Крім цього, керівник ОП зберігає великі суми у валюті.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на декларацію чиновника.

Читайте також: Скільки заробив та що має спікер ВРУ Разумков

Також Єрмак отримав близько 17 тисяч гривень заробітної плати за сумісництвом та 5 тисяч від продажу цінних паперів.

На банківських рахунках він зберігає 226 тисяч гривень та готівкою 153 тисячі доларів та 50 тисяч євро. 

У власності Єрмака, як і раніше, перебуває квартира площею 107,8 кв.м, придбана у листопаді 2005 року. Та автомобіль Mercedes-Benz S-класу 2019 року випуску майже за 3 млн гривень.

Нагадаємо:

  • Президент України Володимир Зеленський сумарно за рік отримав 19 113 279 гривень доходу. З них зарплата на посаді глави держави склала 336 тисяч гривень.
  • Віцепрем’єр-міністр, міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков у 2020 році задекларував 10 мільйонів 463 тисячі гривень зарплати. Із них за роботу в уряді він отримав 498 275 гривень.
  • Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет задекларував за 2020 рік майже мільйон гривень доходів. Проте його мама-пенсіонерка зберігає великі суми валюти в готівці.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
16.05