Останні новини

Kyiv Live знайшов ще один пансіонат власників згорілого будинку для літніх людей

Журналісти Kyiv Live показали ще один пансіонат у Харкові

У власників згорілого харківського приватного будинку для літних людей було ще кілька подібних закладів. Кореспондентка каналу Kyiv Live Каміла Мамедова дізналася, що один з таких пансіонатів наразі працює і в ньому перебуває більше 10 людей.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Станом на 22-е січня о 16-й годині працював інший пансіонат у Харкові, який, за словами журналістки, дуже схожий на той, який згорів. Ознак того, що у ньому проживає багато людей, не було виявлено. Проте, за словами місцевих жителів, у закладі мешкає більше 10 людей, а також увесь час чергує швидка допомога, а людей забирають та привозять назад. 

Читайте також: хто відповідатиме за пожежу у Харкові та чому державні пансіонати можуть бути кращими за приватні.

Також, за даними карт Google, за адресою, куди приїхала кореспондентка, знаходиться будинок для людей похилого віку. Стало відомо, що цей заклад наразі відкритий і працює цілодобово. 

Пансіонат Харків 1.jpg

Пансіонат Харків 2.jpg

Пансіонат Харків 0.jpg

Зокрема, власником цих закладів, згідно документів, є Акопян Славік Цолапович. За даними офіційного реєстру, йому належить ще 3 будівлі, що знаходиться у Холодногірському районі Харкова. Саме тому вони розміщені майже поруч. 

Пансіонат Харків 3.jpg

Пансіонат Харків 4.jpg

Пансіонат Харків 5.jpg

Зокрема, вищенаведені документи підтвердили, що мешканці вулиці, на якій сталася пожежа, ще у липні 2020-го року зверталися до поліції. Вони заявляли, що будинок працює незаконно і вимагали, щоб його закрили. 

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
28.02