Останні новини

Метро на Троєщину та "велосипедне місто": що обіцяв, але не виконав мер Кличко

Кличко не виконав більшу частину своїх обіцянок, даних киянам

Кияни 25 жовтня обрали місцеву владу, зокрема, мера столиці. Головою міста знову став Віталій Кличко, набравши 50,52% голосів. За даними ЗМІ, Кличко за весь час своєї політичної діяльності дав 473 обіцянки, але виконав з них менше половини.

Kyiv Live пригадав, коли та що саме обіцяв Віталій Кличко.

Метро на Троєщину

Метро на Троєщину вже стало своєрідним мемом для киян. З першої обіцянки Кличко з приводу нової гілки пройшло вже 4 роки. Повинен був бути і швидкісний трамвай на житловий масив Троєщина. Однак і його немає.

Додамо, що Віталій Кличко - єдиний мер Києва, за час якого не було збудовано жодної станції метрополітену. Може, у наступні 4 роки щось зміниться?

unnamed.jpg

Нова транспортна схема столиці

22 вересня 2015 року Віталій Кличко, який ще був кандидатом у мери, у своїй передвиборній програмі обіцяє запровадити нову транспортну схему міста (проект Всесвітнього Банку). Станом на 6 листопада 2020 року транспортну схему навіть на рівні проекту не створено, тож обіцянку не виконано.

Найбільший скейт-парк у Європі

Скейт-парк Кличко пообіцяв побудувати у у парку Муромець. Концепція скейт-зони розроблена відповідно до світових стандартів, передбачена частина для дітей, серф-скейтерів, дьорт і памп треки для велосипедистів. Загальна площа понад 1,5 га. Цей скейт-парк — один з найбільших не тільки в Україні, а й у Європі. Вартість проекту - 20 млн грн. Очікування - безцінне! Оскільки парку кияни ще не бачили.

Знімок екрана  о 16.11.32.png

Київ - велосипедне місто

Та це не точно. Незважаючи на гучні обіцянки київської влади, безпроблемно та безпечно проїхатися вулицями столиці власники велосипедів як не могли 5 років назад, так не можуть і нині.

Єдиної системи велодоріжок, як у багатьох містах Європи, по місту так і не створили, тож їхати власнику "двоколесного"  безпечно по всій столиці зараз неможливо.

Немає ані світлофорів для велосипедистів, ані паркінгів біля усіх станцій метро. Розвиток велоінфраструктури у Києві ще не надто досяг європейського рівня.

225321.jpg

Не допустити корупціонерів до влади

За час каденції Кличка членів його команди декілька разів звинувачували в корупційних діях. Наприклад, в 2014 році депутат Київради від "Демократичного альянсу" Галина Янченко заявила, що депутати УДАРу Володимир Прокопів, Юрій Крикунов і Сергій Костюк причетні до корупційних схем.

У квітні 2020 року замішаним в корупційний скандал виявився перший заступник глави КМДА Микола Поворозник, повідомляє видання "Слово і діло".

Нагадаємо, 6 листопада стали відомі остаточні результати міських виборів 2020. Мером Києва став Віталій Кличко. Другого туру не буде, він набрав 50,52% голосів.Теги:
Вийти в ефір
17.04