Останні новини

Метро на Троєщину як мем: підбірка невиконаних обіцянок від Кличка

Запуск метро на Троєщині та відкриття Подільсько-Воскресенського мосту  - вічна тема обіцянок мера Києва Віталія Кличка.

Журналісти Kyiv Live пригадали коли та що саме обіцяв чинний міський голова. 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/xHpJ26rjq28" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

12 листопада 2015 року Кличко висловив таке твердження: 

“Найважливішим для нас є запустити проект, який зніме питання транспортного сполучення відрізаної від уього міста Троєщини. Це добудова Подільсько-Воскресенського моста і запуск метро. На це буде потрібно 2-3 роки”.

Незабаром, 19 листопада, в ефірі одного з телеканалів він заявив: “Я хочу бути мером, який не тільки обіцяє, а який зможе зробити - добудувати міст і запустити метро на Троєщину. Якщо не будуть вилучати податки, ми зможемо запустити це за 2-3 роки”.

Проте вже у 2018 році риторика змінилась, вочевидь минулих 3 років з моменту попередніх обіцянок не вистачило.

“На протязі 2 наступних років ми плануємо вже закінчити будівництво 2 станцій”, - сказав Кличко 20 листопада 2018 року.

Ще через рік обіцяні строки знову зросли.

“Питання метро - це більше часу. До 5 років нам потрібно щоб запустити гілку метро”, - виправдовувався київський мер 15 жовтня 2019 року.

Також ведучі додали, що Віталій Кличко - єдиний мер Києва, за час якого не було збудовано жодної станціїї метрополітену. Обіцянки та виправдовування завжди одні і ті самі: то спеціаліств не вистачає, то грошей.

Нагадаємо, у Києві почалися роботи по оновленню легендарного стадіону “Старт”, що знаходиться на вулиці Шолуденка, 26-2 /4. Орієнтовна вартість реконструкції - 350-400 мільйонів гривень.  
Вийти в ефір