Останні новини

Метро на Виноградар: депутат Київради запевняє, що до кінця року побудувати не встигнуть

23 лютого відбулося чергове засідання Київради

Згідно з можливостями бюджету столиці, омріяне метро на Виноградар будуватимуть роками. Депутати занепокоєні: чи не почне опікуватися довгобудами якась стороння організація? За словами депутата від ОПЗЖ Олександра Попова, будівництво лінії дуже запізнюється за строками.

Про це повідомляється в сюжеті Kyiv Live.

Читайте також: Кличко повчив Разумкова, як боротись із кнопкодавством

"Найнеприємніше, що в цьому році цей проєкт фінансується дуже мало. На кінець року (це записано в бюджеті) готовність до реалізації (метро на Виноградар - прим. ред.) буде всього лише 33%", - сказав Попов.

Протягом вчорашнього засідання депутатів палко хвилювали різноманітні питання київської інфраструктури, деякі з яких продовжуватимуть розглядати і на заступній зустрічі 4 березня. Які ще проблеми столиці обговорювали посадовці - у нашому сюжеті.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/4OD1DJeY6Cs" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.04