Останні новини

Метрополітен, паркінги та підвали: у Києві оновили мапу бомбосховищ

Керівники організацій та власники споруд, що використовуються для укриття населення, мають надати вільний доступ у разі надзвичайної ситуації.

Столична влада оприлюднила оновлену інтерактивну мапу підземних укриттів, котрі можуть бути використані у надзвичайних ситуаціях.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Київської міської державної адміністрації.

Читайте також: Що побудують на місці знесеної садиби Уткіна та хто відповість за незаконні дії

мапа.jpg

Інтерактивна мапа підземних укриттів Києва. Фото: скріншот/Google Maps

У відомстві повідомляють, що фонд захисних споруд цивільної оборони створено задля укриття киян від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

Що входить до підземних укриттів?

  • сховища цивільного захисту;
  • підземний простір метрополітену;
  • підземні переходи;
  • підвали житлових будинків;
  • підземні паркінги;
  • інші споруди підземного простору, котрі можуть бути тимчасово використані для укриття населення.

Уточнюється, що керівники організацій та власники вищезгаданих споруд повинні забезпечити вільний доступ для укриття громадян у разі необхідності.

Інтерактивну мапу підземних укриттів у Києві можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо:

  • Столична влада відмовилась демонтувати пам'ятник дружби Києва та Москви, який стоїть у Голосіївському районі Києва з 2001-го року.
  • З початку 2021 року вартість квадратного метра в новобудовах передмістя Києва повільно зростає. Перші два місяці квадрат додавав по 100 грн, а у березні темпи зростання прискорилися і середня вартість “квадрата” склала 17 400 грн, що на 400 грн більше, ніж у лютому, тобто ціни підросли на 2,3 %.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Теги:
Вийти в ефір
09.05