Останні новини

Мі-мі-мі тюленятко з Антарктиди: полярники показали спілкування маленької Уедделли з мамою. Відео

Полярники, попри сильний вітер і мороз, зняли зворушливе відео

На українській полярній станції "Академік Вернадський" уперше народилося тюленя. Це дівчинка, яка поки налякана та тримається матері.

Миле відео, на якому дитинча "спілкується" з мамою, показали на сторінці Національного антарктичного наукового центру у Facebook.

"Зважаючи на велику кількість ваших прохань побачити більше, як живе тюленятко з мамою в Антарктиді, наші полярники, попри сильний вітер і мороз, зняли це зворушливе відео. Рекомендуємо дивитися зі звуком, тоді можна почути, як дитинча спілкується з мамою", - йдеться в повідомленні.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FAntarcticCenter%2Fvideos%2F824215968321332%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо, тваринка з’явилась на світ в понеділок, 14 вересня. У обсерваторії українцям запропонували придумати ім’я для цієї маленької красуні. Ім'я буде обиратися за лайками.

Вийти в ефір
07.03