Останні новини

"Мімімішна контрабанда": українець намагався ввезти до Польщі породистих кошенят

Він зробив схованку для тварин у своєму авто.

43-річний українець намагався незаконно провезти на території Польщі кошенят породи британський висловухий. Його викрили в пункті пропуску в Медиці.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сайт Підкарпатської митно-податкової служби, чоловіка викрили в пункті пропуску в Медиці.

кошенята.png

Джерело: podkarpackie.kas.gov.pl

Читайте також:

Громадянин України їхав до Польщі мікроавтобусом. Під час огляду авто митники виявили схованку в стіні, яка розділяла пасажирський та багажний відсік. 

Там були заховані 5 молодих шотландський висловухих котів (Scottish Fold) віком близько 2 місяців. Оскільки необхідних документів для перевезення тварин у водія не було, кошенят оглянув ветеринар та їх відправили назад в Україну.

Одне кошеня такої породи в Польщі коштує близько 3 тисяч злотих.

Також митники опублікували відео "пухнастиків".

<iframe width="692" height="389" src="https://www.youtube.com/embed/EYMLh4uAvZM" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

кошенята1.png

Джерело: podkarpackie.kas.gov.pl

Нагадаємо:

  • Київські митники перехопили посилку з п’яти діамантами різних відтінків. Загальна вартість коштовного каміння — 295 000 гривень.
  • У Києві на вокзалі затримали жителя столичної області з партією кокаїну. Він віз пакуночки з наркотиками із Європи — зі Львова до столиці потягом.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
08.05