Останні новини

Мінкульт пообіцяв не віддавати під забудови Гостиний двір

Ткаченко звернувся до Шмигаля щодо передачі пам’ятки на баланс відомства

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко попросив прем'єр-міністра Дениса Шмигаля передати історичну пам'ятку на баланс відомства. За його словами, це дозволить вберегти його від приватної забудови, а також відновити та реставрувати.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на допис Ткаченка у Facebook.

Гостиний двір.jpg

Фото - Facebook

Читайте також: "Нетипові" квартири у Києві, якими володіють Каменських, Лобода та Кароль.

Голова Мінкульту виступив з ініціативою створити на базі пам'ятки Музей сучасного мистецтва та культурний хаб. Він пообіцяв висвітлювати кожний крок публічку та обговорювати його з громадськістю.

Окрім цього, голова Ради урбаністики Києва Віталій Селик розповів, що спершу домовилися провести протиаварійні заходи, щоб убезпечити будівлю від подальшого руйнування. Також він зазначив, що на першому поверсі Гостиного двору можливо розміщення кафе, а також сувенірних та мистецьких лавок, які представлятимуть різні живі творчі промисли та локальну кухню з усіх регіонів.

"Остаточне рішення про функції будівлі буде ухвалено на етапі розробки та затвердження Концепції оновленого Гостиного двору", - зазначив він.

звернення Ткаченка.jpg

Фото - Facebook

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
01.03