Останні новини

Мінцифри відкрило дані з Реєстру будівельної діяльності: що саме там можна знайти

21 вересня Міністерство цифрової трансформації України відкрило дані про декларативні та дозвільні документи з Реєстру будівельної діяльності, який запрацював на початку липня в межах реалізації Єдиної державної електронної системи в галузі містобудування України.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Facebook.

Він додав, що вже опубліковано дані понад 27 тисяч декларативних та дозвільних документів. За словами Федорова, в новому реєстрі даних розширено перелік полів, де вказана інформація, раніше доступна лише на папері, а також розміщено унікальні ідентифікатори, які прив'язують до об'єкта будівництва всі дозвільні документи. Крім цього, всі дані опубліковано з координатами, що дає змогу з точністю виявити об’єкт будівництва.

Міністр зазначив, що вся інформація є актуальною, структурованою та захищеною від несанкціонованих змін. Дані щотижня публікуються в текстовому форматі Json.

Реєстр доступний за посиланням.

Додамо, що портал надає відкритий доступ до відомостей нового Реєстру будівельної діяльності, а також публікує актуальну статистику щодо наданих послуг. Планується, що на сайті буде доступна онлайн-консультація через чат-бот та калькулятор для визначення класу наслідків (рівня можливої небезпеки для здоров'я і життя людей) будівель.

Нагадаємо, з жовтня 2020 року портал "Дія" буде доповнено новими послугами. У самому додатку з'явиться 7 нових функцій.Вийти в ефір