Останні новини

Мітинг під ОП планувався не як мирна акція, — Геращенко

Геращенко наголосив на тому, що пыд час акції ніхто не постраждав

Суботній мітинг біля Офісу Президента не планувався як мирна акція. Організатори заздалегідь планували її так, аби вона перетворилась на масові бійки та сутички з правоохоронцями.

Таку заяву на своїй сторінці у Facebook зробив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Читайте також: Хто отримав політичні дивіденди від радикального протесту під офісом Володимира Зеленського

За словами Антона Геращенка, співробітники поліції діалогу намагалися заспокоїти мітингувальників, але марно. 

“Бо завдання  яке поставили перед собою організатори мітингу було зовсім інше - насилля та кровопролиття!Навіть заклики в соціальних мережах містили в себе прямі натяки на те, що організатори планують бійки та насилля. Чим більше - тим краще!”, - заявив посадовець. 

антон геращенко.PNG

Він зазначив, що правоохоронці відійшли, для того щоби запобігти масштабному насиллю. Саме тому ніхто й не постраждав. 

Геращенко наголосив, що винуватці понесуть відповідальність за свої дії:

“Правоохоронці вже почали вручати їм процесуальні документи, наслідками яких стане відповідальність. Як кримінальна та адміністративна, так і майнова, за нанесену шкоду народному, державному майну”

Як доказ того, що мітинг під ОП 20 березня з самого початку планувалося не як мирна акція, посадовець продемонстрував відео.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fanton.gerashchenko.7%2Fposts%2F3810276822392470&width=500&show_text=false&height=733&appId" width="500" height="733" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"></iframe>

Нагадаємо:

  • Усунення наслідків "святкування" прихильників Сергія Стерненка, а саме - відмивання фарби з будівлі Офісу Президента може обійтися не більше 250-300 тис грн. Саме таку суму назвали у пресслужбі Зеленського після публічної критики озвучених 2 мільйонів гривень.
  • У Києві на Банковій почали відмівати будівлю Офісу президента. Її розмалювали та понівечили 20-го березня активісти під час мітингу на підтримку Сергія Стерненка.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

 


Вийти в ефір
11.04