Останні новини

Молдова проведе аудит свого майна в Україні: навіщо

Зокрема, проведуть аудит будинку консульства.

У Молдові збираються провести державний аудит через втрату кількох об’єктів на території України. Також планується провести переговори з Україною на предмет майна та об’єктів, які викликають суперечку.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на point.md.

Читайте також: В уряді пояснили, що саме означає "великий переїзд"

“Після дискусій на засіданні Вищої ради безпеки (ВРБ) ми зробили ряд рекомендацій уряду та іншим держустановам, попросивши всі установи, у яких є підвідомчі об'єкти на території України, дати дуже докладну інформацію про стан цих підприємств, про фінансове становище, про проблеми юридичного характеру”, - заявила президент Мая Санду.

За словами Санду, уряду рекомендовано вивчити доцільність найму компанії для проведення фінансового та юридичного аудиту по кожному об'єкту і розробити стратегію переговорів з українською стороною для вирішення питань, за якими виникають суперечки.

До 15 квітня Вища рада безпеки Молдови має підрахувати кількість майна Молдови на території України. Зокрема, в першу чергу, санаторію “Молдова” в Трускавці та будинка консульства в Одесі.

Нагадаємо:

  • Перші аукціони великої приватизації відбудуться вже цього літа. За допомогою прозорих приватизаційних аукціонів Фонд державного майна може залучити до бюджету 12 млрд гривень.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
15.04