Останні новини

Молодик 11 лютого: чому він особливий, як загадати бажання та що не можна робити

Як загадати бажання на Новий місяць та які заборони доби 11 лютого

11 лютого 2021 молодий місяць подарує представникам усіх знаків Зодіаку нагоду оновитись і почати все з чистого аркуша, стати більш досконалою версією себе.

Як правильно використати цей період, що варто зробити, а чого вчиняти не потрібно - розповість Kyiv Live.

Місяць 11 лютого 2021 буде у знаку Водолія, а це означає, що всі наміри, плани та амбітні цілі будуть пов‘язані із свободою та сміливим поглядом вперед.

Водолій

Час, коли Місяць починає "рости" - саме той період, коли можемо докорінно змінити життя, ставлення до себе й людей. Новий "Молодик" чекаємо увечері 11 лютого. Місяць перебуватиме у Водолії, тож прагнення змінюватись буде дуже сильним і з акцентом на внутрішню свободу - адже Водолій це дуже волелюбний знак.

У час Молодика - сміливо мрійте, думайте про те, чого насправді прагнете і починайте цього досягати.

11 лютого ще сильний ретроградний Меркурій - тому щось може йти шкереберть. 

Проте ті плани й ідеї, які є для вас найважливішими, сильно бажаними - точно справдяться.

Читайте такожВлаштувати велику чистку: астролог розповіла, як пережити дні, коли розвертається ретроградний Меркурій

Що необхідно зробити на Молодик:

  • Втілити якусь якісну зміну в житті - те, що давно надумали - скажімо, почати бігати, займатись йогою, писати паперові листи друзям.
  • Вміти розслаблитися - медитувати, слухати мантри, танцювати під релаксивну музику
  • Бажано розібратись із боргами - якщо можете віддати одразу, то це найкраще. Якщо все не зможете - пропишіть таблицю із виплатами.
  • Побавте себе новим хоббі - поїдьте в гори, або почніть ходити на озеро зранку. 

Чого категорично не можна робити на Молодик

  • Не можна дозволяти собі надто емоційно реагувати на те, що відбувається.
  • В жодному разі не дозволяйте обставинам порушити внутрішню гармонію, в разі "сплесків" - вмикайте мантри і розслабляйтеся. 

Як загадати бажання на Молодик

Щоб правильно загадати бажання на Молодик - достатньо скористатись старим-добрим методом. Майте при собі папірець і ручку або олівець. Пропишіть усі свої плани й бажання у реальному часі - так. ніби все це вже маєте: "Моя робота крута, і радує мене тим-то... Мій хлопець дбає про мене - і це приносить мені от-такі емоції". 

Нагадаємо:

  • У соцмережі TikTok нещодавно поширили флешмоб, який закликає відписуватися від популярних зірок та компаній. Джина Болонья, блогерка, що його розпочала, заявила, що таким чином влада знову може перейти звичайним людям - адже селебріті заробляють на підписниках мільйони доларів. Поштовхом для "заколоту" стали нещодавні події на Вол Стріт, коли декілька інвесторів скупили акції популярної компанії відеоігор GameStop.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
27.02