Останні новини

"Морози їм не страшні": у Чорнобилі помітили стадо здичавілих корів. Фото

Науковці зазначають, що тварини вже пристосувались до життя у дикій природі

Стадо здичавілих корів вдалося сфотографувати у Чорнобильській зоні відчуження. Науковці запевняють, що стан усього стада - добрий та люті морози їм не страшні.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на Facebook-акаунт Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

Читайте також: У Чорнобильській зоні знайшли повішеними коня та лоша Пржевальського

Відтак, фахівці змогли підрахувати чисельність колись домашньої, а нині здичавілої великої рогатої худоби. Виявилося, що стан у всіх тварин - добрий.

корови.jpeg

корови у чорнобилі.jpeg

Фото: Facebook 

"Найбільш ретельно дорослі охороняють свою молодь. У свою чергу, телята обирають найбезпечніше місце в стаді між дорослим бугаєм і корівками. На фоні снігу та грізного й великого бугая , телята виглядають особливо колоритно. Найбільше задоволення – спостерігати за їхньою поведінкою. Попри все молодняк рогатої худоби добре адаптований до холоду. Тому турбуватись, чи виживуть за таких морозів телята з коровами, нема підстав”,- кажуть у заповіднику.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
16.05