Останні новини

МОЗ оновив зони карантину: Черкаська та Миколаївська області стали "червоними"

У "жовтій" зоні карантину залишається тільки Херсонська область.

Міністерство охорони здоровʼя віднесло Миколаївську та Черкаську області до "червоної" зони карантину. Найближчим часом там посилять обмеження.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу МОЗ.

Читайте також: В Україні зафіксували рекордну кількість хворих та смертей від коронавірусу

Станом на 25 березня у Миколаївській області показник становить 106,7 на 100 тисяч населення, в Черкаській - 67,6. Норма - не більше 60 випадків на 100 тисяч населення.

Крім того, в Черкаській області перевищено коефіцієнт виявлення випадків інфікування, а в Миколаївській - заповненість койко-місць з підведеним киснем перевищила 65%.

Тепер у "червоній" зоні карантину перебувають 11 регіонів: Київ та Київська область, а також Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Черкаська та Чернівецька області.

"Червона" зона означає введення найжорсткіших карантинних заходів (заборона на прийом відвідувачів в ресторанах, на роботу ТРЦ, непродовольчих ринків та магазинів і так далі). Крім того, в регіонах цієї зони обов'язковий масковий режим на вулиці і громадських місцях.

Одна область – Херсонська – лишається "жовтою". Усі інші регіони – у "помаранчевій". "Зелених" зон у країні немає.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
15.04