Останні новини

МОЗ планує запустити електронний лікарняний: хто його зможе отримати

Паперовий лікарняний також функціонуватиме в Україні.

Найближчим часом в Україні з'явиться електронний лікарняний. Проте звичний паперовий працюватиме паралельно. 

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на заяву заступника міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Ярослава Кучера на брифінгу.

Читайте також: Статистика COVID-19 в Україні на 29 березня

Кучер зазначив, що такий лікарняний має можливість отримати пацієнт, котрий є в електронній системі охорони здоров'я, відома його історія та він має історію звернень до лікаря.

"Ми маємо бачити, хто виписав, коли, який діагноз чи звертався пацієнт раніше до лікаря, чи він вчора з'явився в системі і лікар просто по своєму бажанню виписує ці листи... Для того, щоб знизити всі ризики, нам було важливо, щоб це стало електронно", - розповів заступник міністра охорони здоров'я.

Нагадаємо:

  • Провідна лікарка-інфекціоністка Міністерства охорони здоров’я Ольга Голубовська заявила, що українці почали лікуватися від COVID-19 препаратами для худоби. Зокрема, дехто використовує івермектин. 
  • Заборону людям із гомосексуальною орієнтацією бути донорами крові оскаржують у Окружному адміністративному суді Києва. Зокрема, позивача не влаштовує те, що серед протипоказань до донорства та "переліку форм ризикованої поведінки" є гомосексуальні стосунки.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.04