Останні новини

"Може бути закрита уся країна": Данілов не виключає всеукраїнського локдауну

Це трапиться у разі погіршення ситуації з коронавірусом у різних регіонах.

Секретар РНБО Олексій Данілов заговорив про всеукраїнський локдаун. Він не виключає, що є ризик "закрити усю країну".

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на інтерв'ю Данілова для BBC News Україна.

Читайте також: Секретар РНБО закликав відмовитися від терміну, нав'язаного Росією

Зазначається, що найближчим часом Рада нацбезпеки може провести окреме засідання щодо ковіду.

"Коли ми повністю закриваємо області - це вже винятковий випадок. І якщо розвиток подій буде йти не по оптимістичному сценарію, то я не виключаю, що може бути закрита вся країна. Адже життя людини має бути на першому місці",- повідомив Данілов.

На питання, чи можуть на Раді нацбезпеки обговорювати всеукраїнський локдаун, він відповів: "Буде залежати від поведінки людей. Ми наполягаємо, що кожна громада, відповідно до закону, має самостійно ухвалювати рішення, чи треба їй закриватися, чи вводити інші обмеження".

За словами секретаря РНБО, щодо вакцинації "є дуже багато "вкидів", як наслідок "дипломатичної війни" щодо вакцин на фармацевтичному ринку.

Він додав, що як ветеринарний лікар за першою освітою може сказати — єдиний шлях захисту від таких хвороб, як COVID-19, - це вакцинація.

Нагадаємо:

  • Згідно з прогнозними обчисленнями, середня кількість нових випадків коронавірусу дорівнюватиме більше 15 тисяч протягом тижня 24–30 березня 2021 року та понад 19 тисяч протягом тижня 31 березня – 6 квітня 2021 року.
  • В Україні за 23 березня на коронавірус захворіли 14 174 українців, зокрема — 750 дітей та 434 медпрацівники. Водночас за кількістю хворих у понеділок Україна посіла 8-ме місце у світі.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
15.04