Останні новини

"Можливо, пізніше будемо мати пояснення": на Тернопільщині троє людей втретє захворіли на коронавірус

Загалом в області понад 60 випадків повторного інфікування

У Тернопільській області троє людей вже втретє захворіли на коронавірус. Окрім цього, загалом в області виявлено понад 60 випадків повторного інфікування.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на видання "За Збручем".

Читайте також: Статистика коронавірусу в Україні на 8 березня

За словами епідеміолога обласного лабораторного центру Володимира Паничева, усі повторні випадки наразі не мають наукового пояснення. Проте такі тенденцї характерні багатьом вірусним інфекціям, а захворювання можуть бути пов'язані з загальним станом організму.

"Людям, які перехворіли повторно, варто пройти комплексні обстеження. Дотепер ми не можемо стверджувати, чи це повторні інфікування, чи повторні виявлення. Можливо таке, що організм повністю не звільнився від вірусу, а потім через несприятливі обставини він знову дав про себе знати. Дослідження тривають. Можливо пізніше будемо мати точне пояснення”, - розповів Паничев.

Нагадаємо:

  • Міністерство охорони здоров’я оновило карантинний список регіонів. Київ та Київська область потрапили до "помаранчевої" зони. 
  • Укрзалізниця з 8 березня обмежує висадку та посадку пасажирів на станціях Закарпаття, а також призупиняє продаж квитків у цей регіон через посилення карантину. Оскільки цю область внесли до "червоного" списку, УЗ організує такі зміни до кінця обмежень.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
23.04