Останні новини

"Можна прогулятися біля будинку": "Слуга народу" Тищенко запропонував заборонити на вихідних ще й громадський транспорт

Нардеп назвав нинішні карантинні заходи неефективними

Народний депутат від "Слуги народу" Микола Тищенко звернувся до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з пропозицією посилити карантинні заходи на вихідних. За його словами, треба заборонити ще й громадський транспорт.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Фото - Facebook

Нардеп запевнив, що черговий коронавірусний антирекорд в країні є результатом неефективності карантинних заходів на вихідних. На його думку, треба закривати не тільки розважальні сфери та сфери послуг, але й забороняти роботу громадського транспорту.

"Cаме він є основним рознощиком інфекції. Не дотримується соціальна дистанція, люди контактують між собою. Оскільки це не робочі дні, то і гострої необхідності у більшості українців їхати кудись немає. Не обов'язково їхати через все місто. Можна обмежитися прогулянками поблизу будинку. А для тих українців, які змушені працювати у вихідні дні, зобов'язати їх роботодавців організувати підвезення співробітників до роботи", - заявив Тищенко, додавши, що це лише тимчасові заходи.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр України Денис Шмигаль підтвердив, що уряд готується до тоталного карантину. За його словами, він є “планом Б”, у разі якщо “карантин вихідного дня” не дасть бажаних результатів.

Вийти в ефір
16.01