Останні новини

Міст втомився навіть більше, ніж ми гадали: в мережу злили документ із датами завершення ремонту на Шулявці

Журналіст знайшов текст угоди, за якою ремонт Шулявського шляхопроводу завершать у грудні 2021

Ремонт "втомленого" Шулявського мосту продовжили ще на рік. Роботи повинні закінчити до 31 грудня 2021 року.

Про це в телеграм-каналі написав журналіст Євген Куксин. Він опублікував фото додаткової угоди, яку уклали КУ "Дирекція будівництва дорожніх споруд м. Києва" і компанією-підрядником, що займається ремонтом Шулявського мосту.

У документації, яку використовували під час проведення тендеру, вказували, що йдеться про будівельні роботи та ремонт 300-метрової ділянки.

Угода стосується договору №26\06-18 від 26 червня 2018 року про роботи з реконструкції транспортної розв‘язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Гетьмана у Солом’янському та Шевченківському районах м. Києва. 

У документі, який знайшов Куксин, сказано, що "сторони дійшли згоди" продовжити термін закінчення робіт з реставрації моста до 31-го грудня 2021 року.

f416bf46-ed0f904096b2bb57b26dd87a9fe22bc1.jpg

Документ на опублікованій фотографії датується ще 24-м грудня 2020 року.

Причиною того, що ремонт продовжується на рік, назвали "тривалість перевірки актів виконаних робіт експертною організацією" і "введення на території України карантинних обмежень".

Журналіст Куксін зазначив, що реконструкція Шулявського мосту обійшлася бюджету вже майже в 2 млрд грн.

Нагадуємо, що 15 грудня 2020 року стало відомо, що на Шулявському мосту впали три ліхтарі. У прокуратурі повідомили, що вони пошкодили 9 автомобілів. Експерти в студії Kyiv Live назвали причини поламки.

Раніше ми писали, що Київ потрапив у рейтинг найбільш зручних міст для віддаленої роботи. Українська столиця за останні кілька років очолювала різноманітні рейтинги.

Вийти в ефір
15.01