Останні новини

Музиканта Максима Фадєєва внесли до списку осіб, які загрожують нацбезпеці України

Російський музикант та продюсер Максим Фадєєв потрапив у перелік осіб, які загрожують нацбезпеці України. Таке рішення винесло Міністерство культури та інформаційної політики.

Про це повідомляє пресслужба МКІП.

Максим Фадєєв

Фото - Instagram

Відомо, що на рішення відомства вплинуло клопотання від СБУ. Примітно, що ще в травні поточного року Фадєєву було заборонено відвідувати Україні строком на три роки.

"Відповідно до статті 15 Закону України "Про кінематографію", МКІП здійснює дії щодо внесення змін до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці на підставі звернень Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що Максим Фадєєв неодноразово відвідував окупаваний Росією Крим. В червні 2017-го року в мережі з'явився його спільний з Наргіз Закіровою кліп, який було відзнято на півострові.

Раніше ми розповідали про те, що російського репера Басту, тобто Василя Вакуленка, виключили з переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці. Тепер він може вільно приїжджати до України.

Вийти в ефір
24.11