Останні новини

"Ми ще готові повоювати": Коболєв розповів про останнє рішення на посту голови "Нафтогазу"

Екскерівник побоюється за долю реформ в компанії.

Колишній голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв підбив підсумки своєї роботи в компанії за більш ніж 7 років.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на допис Коболєва у Facebook.

Читайте також: "Ритуальна жертва" або "компроміс" - чи принесе зміна глави "Нафтогазу" нові проблеми

"У мене, безперечно, є претензії до вчорашніх рішень уряду. Не в частині мого звільнення, а в тому, що вони зараз ставлять хрест на реформі корпоративного управління. З 2014 року Україна твердо вирішила, що на державній власності має заробляти держава і українці, а не наближені до грошових потоків політики. Одне вчорашнє рішення уряду відправляє у смітник всі напрацювання. І проти цього ми ще готові повоювати", - написав Коболєв.

При цьому він заявив, що не має наміру "влаштовувати цирк" та "підставляти під удар Нафтогаз".

"Зараз основне завдання команди - зберегти динаміку роботи, яка встановилася в нас протягом останнього часу, і забезпечити розвиток видобутку, роздрібного бізнесу та інших стратегічних напрямів групи. Я залишаю ключі від кабінету Юрію Вітренку. Остання приємність, яку дозволив собі як очільник Нафтогазу, - підписав рішення про початок сейсмічних робіт на Чорноморському шельфі", - зазначив Коболєв.

Нагадаємо:

  • 28 квітня Кабінет Міністрів України звільнив з посади голову правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва.
  • Виконуючий обов'язки міністра енергетики Юрій Вітренко замінить звільненого Коболєва на посаді. Рішення про призначення уряд прийняв в той же день.
  • На думку Вітренка, звільнення Андрія Коболєва є логічним, так як викликано погіршенням фінансових результатів компанії.
  • 29 квітня з'явилася реакція послів країн "Великої сімки", які "натякнули" Україні, чого не слід робити.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05