Останні новини

"Ми справді переживаємо не найлегші часи", — в УХЛ відреагували на законопроєкт про квитки на спортивні заходи

Парламент зареєстрував проєкт 11 січня

В Українській хокейній лізі прокоментували нещодавно зареєстрований законопроєкт "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки сфери спорту".

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на Obozrevatel.

hcsokil-20210114-0001.jpg

"Я думаю, що це важливий крок на перспективу — коли наші клуби знову зможуть приймати уболівальників. Коли це настане, невідомо. Однак це також хороший початок справжньої співпраці держави та спорту. Можливо, скоро ми зможемо побачити й інші кроки і закони, які підтримають спорт. Тому що зараз ми справді переживаємо не найлегші часи", — сказав Генеральний директор УХЛ Сергій Варламов.

Відзначимо, що продаж квитків на заходи —  один із найважливіших елементів фінансування спортивних клубів. Для деяких організацій саме це становлять основну частину доходу. Через пандемію COVID-19 більшість спортивних заходів відбуваються без глядачів. 

Проєкт Закону депутати сподіваються розглянути найближчим часом. 

Нагадаємо, проєктом передбачається внести зміни до Податкового кодексу, якими пропонується запровадити знижену ставку податку на додану вартість у розмірі 7% для продажу квитків на спортивні заходи, які проводяться в Україні. Нещодавно парламент прийняв аналогічні зміни щодо підтримки культури.

Теги:
Вийти в ефір
18.01