Останні новини

"Ми втратили нас": Соломія Вітвіцька заявила про розлучення із чоловіком. Що відомо про стосунки пари

Пара прожила у шлюбі з 2013 року

Відома українська телеведуча Соломія Вітвіцька шокувала несподіваною новиною про розлучення із чоловіком. До слова, пара прожила у шлюбі 8 років.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Instagram ведучої.

Читайте також: Світлана Тарабарова показала новий будинок під Києвом

"Вісім яскравих, божевільних, добрих і таких різних років...За цей час ти став мені другом, але ми втратили "нас". "Розлучення" тільки звучить жахливо, але відкриває нові шляхи, і я обов'язково знайду тобі хорошу дружину. Все інше залишиться між нами, серіалу і скандалів не буде, друзі і колеги, вибачте – це єдиний коментар на цю тему, рухаємося далі!", – написала Вітвіцька у соцмережі.

вітвіцька.jpg

Соломія Вітвіцька та Влад Кочатков. Джерело: Instagram solomiyavitvitska

Що відомо про стосунки пари?Соломія Вітвіцька та Влад Кочатков.jpg

Соломія Вітвіцька та Влад Кочатков. Джерело: Viva

Пара познайомилася на квесті у Мамаєвій слободі. Тоді режисер Влад Кочатков не знав, що Вітвіцька працює телеведучою. Через деякий час він навіть зізнався, що, якби дізнався про це раніше - не став би починати відносини із Соломією. З його слів, він не вірить у серйозність таких людей в особистих стосунках. Згодом він додав, що вона підкорила його своєю енергетикою.

Одружилися Кочатков та Вітвіцька 15 листопада 2013 року та прожили у шлюбі 8 років. Соломії на той час було 33 роки, а Владові - 25. Дітей у подружньої пари не було.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
03.03