Останні новини

Ми зачинені: чому підприємці не прибирають сніг поруч зі своїми магазинами

Дехто з працівників скаржився на відсутність лопат

У столиці 8 лютого не на жарт засніжило. Поки комунальники прибирають дороги та двори, інспектор Kyiv Live Олександр Саюн перевіряє, як підприємці розчищають прилеглі території, адже це саме їхній обов'язок стежити, аби біля магазинів чи ресторанів було безпечно на 10 м навколо. Дехто з киян просто зачиняв двері перед журналістом, а інші - скаржилися, що не мають, чим прибирати сніг.

Про те, як впоралися підприємці із негодою, кореспондент розповів у прямому ефірі Kyiv Live.

Читайте також: Негода паралізувала рух у Києві та призвела до низки ДТП

Продовжив свою інспекцію журналіст на вулиці біля станції Політехнічний інститут, де багато продуктових та інших магазинів і риночок. Працівник закусочної запевняв, що поблизу МАФу прибирав сніг зранку, проте опади йдуть безперестанку.

"Ви подивіться, який йде сніг. Так (прибираємо - прим. ред.) два-три рази на день", - розповів чоловік. Каже - про штрафи знає, проте зазвичай сніг прибирає двірник.

А ось в магазині іграшок не були такими гостинними. Продавчиня буквально випхала журналіста з приміщення та не пускала двері.

"Ми зачинені!", - кричала вона та просто в прямому ефірі перевернула табличку "технічна перерва", не відповівши на питання, чому не розчистила сходи біля свого магазину.

У перукарні поруч заявили, що територію прибирають, але лопата у сторожа. У магазинчику жіночої білизни, наприклад, не були в курсі, що можуть позбутися 50-1780 грн за неприбраний сніг.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/ABKtViXElGE" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
16.05