Останні новини

Ні імпічменту, ні штурму Капітолію: Google заборонив публікувати політичну рекламу та оголошення

З 14 січня компанія заборонила показ політичної реклами

Технологічний гігант Google з 14 січня заборонив показ політичної реклами. Такі заходи, як зазначили у компанії, необхідні для усунення ризику можливого насильства. Відповідний контент буде блокуватися на всіх сервісах компанії, у тому числі Google Ads та YouTube.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на видання Axios.

В листі зазначається, що вся політична реклама в світлі "безпрецедентних подій минулого тижня (штурм Капітолію - ред) і перед майбутньою президентською інавгурацією (нового президента США Джо Байдена - ред)".

Під заборону потрапили і заяви політиків щодо політичної ситуації, яка склалася у США. Тепер рекламодавці не зможуть публікувати рекламу, пов'язану з "виборами, їхніми підсумками, майбутньою президентською інавгурацією, поточним процесом імпічменту щодо президента (Трампа - ред), насильством в Капітолії США або запланованими на майбутнє протестами у зв'язку з цими подіями".

 У Google нагадали, що будуть пильнувати також давню політику, яка забороняє будь-яку рекламу, спрямовану на ненависть або насильство.

Нагадаємо, 13 січня Палата представників Конгресу США оголосила імпічмент чинному президенту США Дональду Трампу через його роль у підбурюванні натовпу своїх прихильників до штурму Капітолію.

Теги:
Вийти в ефір
17.01