Останні новини

На автотрасу Київ - Чоп зійшла снігова лавина: наслідки стихії

Трасу Чоп - Київ завалило снігом - лавина зійшла з гірського масиву Плай

Ввечері 11 лютого на Львівщині зійшла лавина, заваливши трасу міжнародного сполучення Чоп - Київ. Очевидці зняли вражаюче відео і виклали його в мережу.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на DailyLviv.

Снігова лавина зійшла на ділянку траси у Сколівському районі Львівської області - сніг зсунувся з гірського масиву Плай. Як наслідок - сніг перегородив автомобільну дорогу Чоп – Київ.

Відео сходження лавини вже облетіло соцмережі. В кадрі видно, як снігова маса повільно рухається, ламаючи ялини. 

Згодом сніг долає дорожний відбійник і заповнює обидві смуги проїзної частини.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/EhByqNaW0xM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • У селі Бобриця під Києвом ситуація з розчищенням доріг від снігу є критичною. Гарно почистили лише центральну вулицю селища, а ось на бічні - сил не вистачило. Крім цього, пішохідні зони заметені снігом.
  • Київ знову накриває сніжний циклон, через що погіршуються погодні умови. Це стало причиною для того, щоб комунальники знову приспустили головний прапор країни.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
05.03