Останні новини

На Бесарабській площі хочуть облаштувати пішохідну зону

Поки що лише обговорюють наслідки

Фракція партії Голос у Київській міській раді пропонує облаштувати пішохідну зону в Бессарабському проїзді, а саме між Бесарабським ринком та ТЦ “Арена Сіті”. Один з депутатів поцікавився у своїх фоловерів у соцмережі, як вони б до цього поставились.

бесарабка.jpg

Фото з відкритих джерел

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на допис депутата від “Голосу” Григорія Маленка.

Читайте також: На Троєщині на 9 місяців перекриють рух на одній з вулиць

“Хто живе в Києві той знає, що дорога між Бесарабським ринком та ТРЦ “Арена-Сіті” це де-факто щось середнє між паркувальним майданчиком, пішохідним переходом та повноцінним автомобільним шляхом. Для пішоходів — це своєрідний квест, як прострибати на протилежну сторону між трьох смуг , дві з яких займають припарковані автомобілі”, - пише він.

Депутати з “Голосу” мають три аргументи на користь нововведення:

Бессарабська площа — це історичний ринок, місце унікальних закладів харчування та розваг, проте її потенціал стримується існуючою організацією дорожнього руху. Створення пішохідної зони допоможе економічному потенціалу в цьому районі.

Бессарабська площа щороку посідає перше місце по забрудненню повітря (сполуки азоту, формальдегід) в Києві, ця проблема спричинена значним трафіком навколо ринку. 

Безпека та комфорт для киян. Дана пропозиція створення пішохідної зони по Бессарабському проїзді була передбачена і в рекомендаціях Світового банку у Дослідженні сталого розвитку міського транспорту.

Проте разом з цим переймаются, що що втілення такої ідеї в життя, може створити нові проблеми для автомобілістів. Адже після перекриття Бесарабського проїзду треба буде шукати альтернативу для проїзду. 

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!
Вийти в ефір
14.04