Останні новини

"На чужих війнах": як у Києві пройде День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Заходи триватимуть увесь лютий

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, що у світі відзначають 15 лютого, у Києві пройде низка заходів. Серед них - фотовиставка "Афганський спомин" у "Київській фортеці" та експозицію документів з Держархіву.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу КМДА.

Читайте також: У Києві пройде виставка та дві постановки, присвячені Лесі Українці

  • 11 лютого влада міста планує зустрічі з воїнами, що долучалися до бойових дій за кордоном, а також сім'ями військових, які загинули в Афганістані.
  • 15 лютого меморіальний захід пройде біля Меморіалу воїнам України, полеглим в цій країні. Бойові друзі-афганці зможуть зустрітися тут, на вулиці Лаврській, а киянам та гостям столиці пропонують відвідати виставку в Національному музеї історії України у Другій світовій війні. Тематична експозиція носить назву "На чужих війнах".
  • З 15 по 25 число у Національному історико-аріхтектурному музеї "Київська фортеця" по вулиці Госпітальній, 24а, проходитиме виставка "Афганський спомин".
  • До 20 лютого триватиме книжкова виставка "Миротворчі сили України – на сторожі миру" у міській бібліотеці "Молода гвардія" на вулиці Льва Толстого, 49. У публічній бібліотеці ім. Лесі Українки також пройде аналогічний захід - експозиція матиме назву "Афганістан – наш біль й пекуча пам’ять". Відвідати її можна буде з 10 по 20 лютого на вулиці Тургенєвській, 83/85.
  • З дня закоханих до кінця місяця Держархів презентує документи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав (вул. Олени Теліги, 23).

У школах проводитимуть лекції та інші заходи подібного характеру впродовж усього лютого.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є! 

Вийти в ефір
05.03