Останні новини

На Facebook стався масштабний збій: подробиці

Понад 200 тисяч користувачі поскаржилися на проблему.

У роботі платформ Facebook стався збій. Сервіси WhatsApp, Messenger і Instagram не працювали протягом майже години з початку доби 9 квітня.

Про це повідомляє Kyiv Live, посилаючись на портал downdetector, що відстежує збої

У звітах користувачів було понад 112 тисяч проблем на вебсайті Facebook. 101 тисяча користувачів Instagram і 516 користувачів Whatsapp повідомили про проблеми.

Снимок.JPG

Знімок екрана

Перебої можуть вплинути на більшу кількість користувачів. Станом на 7-му ранку сервіси працюють без проблем, їхня робота була поновлена близько першої години.

Нагадаємо:

  • Американська компанія Facebook планує прокласти два нових кабелі по дну Тихого океану аби поліпшити інтернет. Вони мають збільшити пропускну здатність інтернет-з’єднання між Північною Америкою та Азією.
  • Розробники соціальної мережі Facebook представили нові функції, за допомогою яких користувачі зможуть самостійно визначати, хто може коментувати їхні пости і який контент має демонструватися в їх стрічці.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
23.04