Останні новини

На київській митниці виявили "недитячі іграшки". Відео

За документами дрони перевозилися як автоматичні іграшки

Київські митники спіймали доставку з чотирма незадокументованими дронами із Гонконгу. Посилки, що з бориспільського аеропорту мали відправитися на київське підприємство, значилися як іграшки - саме ними торгував бізнесмен. Техніка була розібрана та перевозилася у коробках.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Київської митниці.

У складі авіавантажу через пункт пропуску Бориспіль з Гонконгу надійшли посилки на адресу київського підприємства з чотрима дронами всередині.

А за документами столичний підприємець імпортує іграшки з умонтованим двигуном.

Проте митники під час огляду підтвердили, що заявлені іграшки є безпілотними літаючими апаратами.

Безпілотники імпортувались в розібраному стані в коробках.

За фактом недекларування товарів київському підприємству-імпортеру митники склали протокол про порушення митних правил за ст.472 Митного кодексу України. Дрони вилучили.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FKYIVcustomsUA%2Fvideos%2F1092164511242614%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="316" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо, близько місяця тому у столиці встановили перший бокс для бездомних тварин, який видає корм. Але у тварин з'явилися конкуренти.

Вийти в ефір
08.05