Останні новини

На кладовищі з Іздриком: на Київщині режисерка фільму "Земля блакитна, наче апельсин" розпочала зйомки нової стрічки

У Київській області знімають кіно за участі відомого українського письменника Юрія Іздрика. Картина "Камінь, ножиці, гармата" розповість про "лихі 90-і", складності сімейних стосунків та найголовніше, що єднає усі епохи - любов.

Про початок з'йомок 23 жовтня повідомила місцева "Газета Гостомеля".

23 жовтня у Гостомелі розпочалися зйомки майбутнього фільму під робочою назвою "Камінь, ножиці, гармата".

Як повідомляє ЗМІ, це сімейна історія про те, як люди намагаються вижити та заробити на шматок хліба у будь-який спосіб у нелегкі 90-ті. А ще про стосунки пасинка з вітчимом, романтичні почуття, та перше кохання - обов'язковий етап дорослішання кожної людини.

Сюжет фільму розкаже також про тогочасний заробіток – копання могил. Тому однією з точок зйомок було обрано кладовище Гостомеля по вулиці Леонтовича

Майбутній фільм матиме статус національного: знімається продакшн студією LimeLite за підтримки Держкіно. Режисерка картини - відома мисткиня Ірина Цілик(лауреатка американського кінофестивалю "Санденс" за найкращу режисерську роботу у категорії світового документального кіно за стрічку "Земля блакитна, ніби апельсин"). Головну роль у фільмі виконає український прозаїк, поет, культуролог, автор концептуального журнального проекту "Четвер" - Юрій Іздрик. Повну версію фільму варто очікувати не раніше, ніж через рік.

Нагадаємо, що подивитися на вихідних або ввечері після роботи? Це питання часто хвилює багатьох з нас, адже іноді здається, що дивитися все нічого, а ніякі новинки не змушують закохатися в них і прилипнути до екранів. Проте ми розвіємо всі сумніви з цією підбіркою нових серіалів, якими можна насолоджуватися на одному подиху. Варто лише запастися вільним часом!

Вийти в ефір
06.12