Останні новини

На лівому березі не працюють світлофори: де саме

Проблема виникла близько 8-ї години ранку

15 лютого вранці на лівому березі не працює світлофор. На вулиці Каштановій, 5 дороговказ вимкнений.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Центр організації дорожнього руху.

світлофори не працюють

Читайте також: Ситуація на дорогах Києва 15 лютого

Водіїв попереджають про несправність світлофорів на перехресті вулиці Оноре де Бальзака та проспекта Шухевича, що в Деснянському районі Києва. Тут світлофори миготять жовтим.

Правила поведінки водіїв на миготливому світлофорі

У разі несправності світлофора керманичі мають поводити себе як на неврегульованому перехресті та слідувати встановленим дорожним знакам:

  • На перехресті нерівнозначних доріг водій, що рухається по другорядній дорозі, має поступитися транспорту на головній трасі;
  • На перехресті рівнозначних доріг водій має поступитися тому, хто наближається праворуч, крім кругових перехресть;
  • На будь-якому (крім кругового) перехресті трамвай має перевагу над іншим транспортом, що наближається до нього по рівнозначній дорозі;
  • Перед поворотом ліворуч та розворотом водій автомобіля має поступитися попутному трамваю, а також тим, хто рухається рівнозначною дорогою назустріч прямо чи праворуч.

Нагадаємо:

  • У двох столичних парках тепер можна буде влаштувати святкову фотосессію закоханих. Одна з фотолокацій - на столичному Сирці - буде підсвічуватись навіть вночі.
  • Приблизно 84 мільйони тонн снігу випало у Києві за останні дні. Такі дані наводить директор аналітико-дослідницького центру “Інститут міста“ Олександр Сергієнко.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
09.03