Останні новини

На Львівщині цвях з пневмомолотка вистрелив у 17-річного підлітка і пробив легеню. Фото

Медики кажуть, що пацієнт одужує і йому вже краще.

У Львівській області цвяхозабивний пневматичниий пістолет вистрелив цвяхом у груди 17-річному хлопцю і пробив легеню. Хлопця прооперували, він вже одужує.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на повідомлення обласної лікарні Охматдит у Facebook.

Читайте також: У Білій Церкві п'яний чоловік напав на 14-річну дівчину

Нещасний випадок стався у суботу, 3 квітня. 17-річний хлопець прибивав дошки. Роботу закінчив, зібрав інструменти і йшов до хати, перечепився за сходи і впав. Пневматичний пістолет, який стріляє цвяхами, випадково вистрелив цвяхом у грудну клітку хлопцеві. Підліток став задихатися, йому викликали швидку та доставили в Охматдит.

Стан хлопця був важким, адже у нього була дихальна недостатність. Він мав виражену задишку, біль у лівій половині грудної клітки. Легеня була пробита цвяхом, розвинувся лівобічний пневмоторакс - повітря потрапило у грудну клітку, здавило ліву легеню і зміщувало серце вправо. На рентген-знімках медики побачили цвях в області лівої легені.

ренген.jpeg

Фото: Львівська обласна дитяча лікарня Охматдит/ Facebook

"Ситуація була дуже небезпечна – до аорти бракувало всього кілька міліметрів. Якби цвях пробив аорту, ми б його уже не встигли врятувати, зважаючи, що доїхати з району до Львова так швидко неможливо. Але цьому хлопцю буквально пощастило – цвях пробив легеню", – розповів дитячий хірург Охматдиту Микола Микита.

операция.jpeg

Фото: Львівська обласна дитяча лікарня Охматдит/ Facebook

Після ренгтену хлопця терміново прооперували. Медики кажуть, що пацієнт одужує і йому вже краще.

"Треба ще кілька днів, щоб рана у легені загоїлася остаточно. Сьогодні йому знімуть один дренаж, а через кілька днів - ще один", – додали в Охматдиті.

цвях.jpeg

Фото: Львівська обласна дитяча лікарня Охматдит/ Facebook

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
11.04