Останні новини

На Майдані Незалежності в підземному переході обвалилася стеля: стала відома попередня причина. Фото, відео

Ніхто не травмувався

У Києві вранці 22 січня у підземному переході на Майдані Незалежності обвалилася стеля. На місці вже з'явилися аварійні служби та КАРС.

Про це повідомляє Kyiv Live.

киев.jpg

Читайте також: На Київщині розшукують 45-річну жінку. Фото

У підземному переході на центральній площі, який сполучається зі входом на станцію метро Майдан Незалежності, впала підвісна конструкція стелі. На щастя, ніхто з користувачів "підземкою" не постраждав.

новак.jpg

Причини інциденту з’ясовуються. На місці працюють комунальники Шевченківського району. Через надзвичайну подію один із входів у перехід зачинено. На Майдан також прибула поліція.

работник.jpg

Пізніше міська адміністрація зазначила, що капітального ремонту перехід не бачив із 2002 року. А ось підвісну стелю робили за кошти інвесторів до Євро-2012. Виконувала роботи приватна підрядна організація.

Комунальники розповіли Pavlovsky News попередню причину обвалу.

"Перехід розсипається, бетон сиплеться, будуть робити капітальний ремонт в цьому році".

На відео видно, як сильно постраждала навісна стеля, що оголила бетонні конструкції переходу.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/yz10KSKg87A" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Відео журналіста Kyiv Live

На місце події вже прибув Володимир Новак, журналіст Оперштабу Kyiv Live. На Майдані вже розбирають завали.

Стелю розрізають, робота займе приблизно дві години. Навіс був неважкий, але можливо інцидент трапився через потрапляння води в конструкцію. Ремонтом буде займатися балансоутримувач, а поліція розпочне розслідування. Офіційних коментарів ДСНС-ники поки не дають.

Тим часом сама станції Майдан Незалежності та Хрещатик і досі працює.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/4j4q8U8fNbw" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Роман Ткачук з управління ДСНС зазначив, що ремонтники знімуть усі аварійні деталі зі стелі.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/aDVE9un3xNw" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
22.04