Останні новини

На Полтавщині посилили карантин: які нові обмеження з'явились

Школярі, окрім початкових класів, та студенти перейдуть на дистанційну форму навчання.

На Полтавщині з 3 квітня запроваджуються додаткові карантинні обмеження через погіршення ситуації з коронавірусом. Вони діятимуть до 17 квітня включно.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сайт Полтавської обласної державної адміністрації.

Читайте також: Рубан розповів Kyiv Live, в якому випадку “закриють” столицю

Відтак, на території Полтавської, Горішньоплавської, Миргородської, Лубенської, Гадяцької міських територіальних громад додатково до протиепідемічних заходів "помаранчевої" зони заборонять роботу кафе, ресторанів та інших закладів (дозволена доставка та замовлення на винос), торговельних центрів та розважальних закладів.

Також забороняється проведення усіх масових заходів та робота непродовольчих ринків. Школярі та студенти перейдуть на дистанційний режим навчання, окрім початкових класів, спецшкіл, а також студентів шостого курсу та інтернів медичних навчальних закладів, які задіяні у боротьбу з коронавірусом.

Нагадаємо:

  • Львівська міська комісія з надзвичайних ситуацій посилила карантин до 12 квітня та встановила нові обмеження через суттєве збільшення хворих та госпіталізацій.
  • На поточному тижні у Києві можуть запровадити повномасштабний локдаун. У найближчі два дні у столиці можуть ввести комендантську годину, а також закрити місто на в'їзд та виїзд.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04