Останні новини

На ремонт Лук'янівського СІЗО піде майже 35 мільйонів гривень: що зміниться

До кінця 2020 року в Київському слідчому ізоляторі, більш відомому як Лук'янівське СІЗО, збираються відремонтувати медчастини і реконструювати режимний корпус. Відповідні роботи вартуватимуть 34,47 млн гривень.

Про це повідомляє Киев Власть.

Перший договір, укладений на суму 17,49 млн гривень передбачає проведення капітального ремонту медичної частини Київського СІЗО. Згідно з угодою, кампанія має виконати будівельні роботи, відремонтувати електрообладнання, внутрішнє освітлення, мережі зв'язку, водопровід, каналізацію, вентиляцію, систему кондиціонування і теплопостачання.

Фото: Вікіпедія

Другий договір  укладений на суму 16,98 млн гривень. Він передбачає проведення реконструкції режимного корпусу Київського СІЗО. За договором, кампанія має виконати демонтажні та загальнобудівельні роботи, відремонтувати системи опалення, водопостачання, каналізації, електропостачання, охоронної та пожежної сигналізації, радіофікації, відеоспостереження, міського зв'язку, поставити меблі і побутову апаратуру.

Додамо, у травні поточного року в Київському СІЗО офіційно запрацювали платні камери з поліпшеними умовами розміщення. Вартість розміщення залежить від терміну, за який здійснюється оплата: 2 тис. гривень на добу, 8 тис. гривень за тиждень і 12 тис. гривень на місяць.

Нагадаємо, Господарський суд Києва визнав дійсною додаткову угоду про поновлення договору оренди ділянки площею 0,47 гектара на вулиці Антоновича, 52-54 біля метро "Олімпійська".

Вийти в ефір