Останні новини

На Рівненщині від COVID-19 вилікувався 100-річний чоловік

Перебіг хвороби був важким, кажуть лікарі

На Рівненщині з лікарні виписали чоловіка, який вилікувався від коронавірусу. І все б нічого, тільки цьому пацієнту - 100 років.

Про це розповідає Kyiv Live із посиланням на рівненський телеканал ITV.

100-річний _вилікувався.jpg

Олександр Гельфанд. Скріншот з відео телеканалу ITV.

Читайте також: Україна вийшла на перше місце у Європі за кількістю нових випадків COVID-19

100-річний рівнянин Олександр Гельфанд змушений був лікуватись у районній лікарні Здолбунова, біля обласного центру. Все тому, що в самому Рівному лікарні вже перевантажені. У лікарню довгожитель потрапив з двобічною пневмонією і супутніми захворюваннями.

Після 22 днів боротьби за життя чоловік таки зміг вилікувати COVID-19. Забирати його додому з інфекційного відділення приїхав син Володимир. Він розповідає, що батько активно займався спортом, як вийшов на пенсію. Що, ймовірно, й допомогло йому здолати хворобу. 

При тому, що, за словами завідувачки інфекційного відділення Людмили Ткачук, перебіг хвороби був важким. Окрім полісегментарної двобічної пневмонії чоловіку діагностували й ішемічну хворобу серця. 

Детальніше про цю історію - у сюжеті телеканалу ITV:

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/a_OBVqAOWMQ" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • Нинішня хвиля епідемії в Україні виходить на плато третьої хвилі COVID-19. Темпи поширення хвороби знижуються вже два тижні поспіль, ситуація з коронавірусом стабілізується в цілому.
  • Благодійний фонд Вадима Столара подарував Олександрівській лікарні 35 нових ліжок для хворих на коронавірус. Їх повинні встановити найближчим часом.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
14.04