Останні новини

На розвиток - ні гривні: Кабмін розподілив прибуток “Укрзалізниці”

Частина піде на дивіденди, інша - на погашення збитків.

Уряд затвердив річний звіт “Укрзалізниці” за 2019 рік та зобов’язав компанію перерахувати до держбюджету 749,5 мільйона гривень дивідендів. Решту прибутку направлять на покриття збитків.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на розпорядження Кабміну.

Читайте також: Слідча комісія у Раді “рознесла” фінплан Укрзалізниці

Документом доручено затвердити на річних зборах акціонерного товариства "Укрзалізниця" річний звіт компанії, а також звіти наглядової ради та правління за 2019 рік.

Також у розпорядженні доручено затвердити розподіл чистого прибутку "Укрзалізниці" за 2019 рік. Зокрема, направити 30 % прибутку в розмірі 749,5 млн грн на виплату дивідендів до державного бюджету, а решту 70 % прибутку в сумі 1,75 млрд грн – на покриття збитків минулих років. 

За вирахуванням вартості тимчасового контрольного пункту в'їзду на "Чонгар" розміром 115,6 млн грн ця сума становитиме 1,63 млрд грн.

Виплату дивідендів доручено провести, відповідно до вимог законодавства, не пізніше 30 червня 2021 року.

Нагадаємо:

  • Кабінет Міністрів затвердив фінансовий план “Укрзалізниці” на 2021 рік. У ньому передбачається прибуток на рівні 3,6 млрд гривень та інвестиції в оновлення рухомого складу та інфраструктури.
  • Проєкти будівництва залізничної колії європейського стандарту (євроколії) між великими містами України можуть фінансуватися з декількох джерел, між якими зараз вибирають. Будуватимуть євроколію в наближених до кордону великих містах.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05