Останні новини

На що таки виділила гроші Київрада?

Депутати Київської ради прийняли зміни до бюджету. За відповідне рішення проголосував 61 депутат. Щоправда, прийняли зміни лише з другої спроби.

Рішення приймалось на пленарному засіданні сесії Київської міської ради.

Попередньо до проекту рішення депутати вносили коригування.

Київрада підтримала додаткове фінансування комунальних підприємств-перевізників – "Київського метрополітену" та "Київпастрансу". Вони чи не найбільше постраждали під час карантинних заходів, зокрема через вимушену зупинку протягом березня травня "Київський метрополітен" недоотримав 621 мільйон гривень, а "Київпастранс" через зменшення потоку пасажирів – 162 мільйони гривень.

З першого разу прийняти рішення не вдалось - "за" було 60 депутатів. Однак відразу після голосування декілька депутатів підійшли до Віталія Кличка й той повідомив про повторне голосування, адже в одного з депутатів не спрацювала картка. 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/HcX7oIJfYnI" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Депутат Київської міської ради Владислав Михайленко прокоментував цю ситуацію в ефірі телеканалу Kyiv LIVE:

"Віталій Кличко сказав, що в одного з депутатів не спрацювала картка. Коли інші депутати підійшли до нього та вимагали показати заяву в кого саме не спрацювала, він не показав, а просто повторно поставив на голосування законопроект." 

За його словами зміни до бюджету приймали з численними порушеннями:

"Це було епохально. Низка депутатів говорили Віталію Кличку, що в бюджеті, який він намагається протягнути, прихована передача майже 400 мільйонів гривень авансовими платежами на Подільський міст. Це просто перекидка коштів. А Віталій Кличко не відреагував на це й продовжив прикриватися зарплатами комунальникам. Депутати запропоновували альтернативний проект без виділення грошей на Подільсько-Воскресенський міст - це не було сприйнято. По 2-3 рази голосували за правки, які не проходили бюджетною комісією. А це пряме порушення законодавства. Деякі депутати просто не розуміли за що вони голосували. Я впевнений, що будуть ще судові позови щодо цього голосування.", - резюмує Михайленко.

Нагадаємо, у Києві правоохоронці відділу Шевченківського управління поліції відкрили кримінальну справу проти професора столичного ВНЗ. Його підозрюють в порушенні рівноправ'я громадян.Вийти в ефір