Останні новини

"На щоці синець, який набряк та болить", - журналістка Kyiv Live, яку побив невідомий, розповіла про свій стан

Зараз вона перебуває в лікарні, куди звернулась за допомогою

Журналістка телеканалу Kyiv Live Камілла Мамедова отримала синець на щоці та набряк. Зараз вона перебуває у медичному закладі, де знімає побої.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Згідно з висновком судмедексперта, виявлено синець на правій скроневій ділянці з розповсюдженням на вилицеву ділянку та два садна. Вони відносяться до легких тілесних ушкоджень.

IMG_6315.JPG

Ексклюзивно для редакції сайту Камілла розповіла, що не очікувала будь-якого нападу, адже тема, за якою знімали сюжет, не є провокативною. Вона припускає, що чоловік, який напав на них, був п’яним, оскільки вийшов з “наливайки”. 

131128942_3542932685791570_7312541178764799316_n.jpg

Скріншот

“Ми запитали людей, які були свідками його втечі, вони розповіли, що цей чоловік побіг від метро в сторону будівництва та промислової зони, що поблизу Видубичів. Ми одразу вирушили туди, але наздогнати його не змогли. В будь-якому випадку, ми надали поліції знімки, на яких добре видно його обличчя, вони вже займатимуться пошуками нападника”, - розповіла журналістка.

У шоковому стані перебуває і оператор Нестор Бондаренко, він не має тілесних ушкоджень, але нападник штовхав його багато разів.

Дівчина розповіла, що нападник поставив їй на щоці великий синець, який вже набряк. Забита сторона обличчя болить.

Нагадаємо, 14 грудня, під час інспекції невідомий чоловік напав на журналістку та оператора телеканалу Kyiv Live в прямому ефірі. Кореспондент Камілла Мамедова намагалась з’ясувати чи прибирають і чому цього не роблять підприємці, які ведуть свою діяльність поблизу метро.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/ukrXD4NUp_8" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

На безпрецедентний напад, якому піддалася журналістка Kyiv Live Камілла Мамедова, відреагувала медійна спільнота. Спілка журналістів України обурилася, що на медійників в нашій країні можуть напасти просто під час виконання професійних обов'язків, навіть без політичного контексту.

Вийти в ефір
17.04