Останні новини

На шоу потраплять не всі: організатори "Євробачення-2021" висунули умови

Пісенний конкурс відбудеться в Роттердамі

Пісенний конкурс "Євробачення-2021", який має міжнародний характер, буде проведений в місті Роттердам, що у Нідерландах. Але потрапити туди зможе не кожен, бо організатори висунули певні обмеження.

Про це інформує Kyiv Live, посилаючись на Telegram.

Читайте також: стало відомо, під яким номером виступить Україна

Перш за все, слід зауважити, що, згідно офіційним даним, місць для глядачів в цьому році буде всього 3500. Глядачі можуть бути присутніми не тільки на півфіналах та фіналах конкурсу, але й на генеральних репетиціях.

Але найголовніше обмеження пов'язане з епідеміологічною ситуацією в світі. Щоб потрапити до числа глядачів, обов'язково необхідно мати негативний тест на COVID-19.

До речі, порядок в якому на конкурсі будуть виступати країни вже затверджений організаторами заходу. Гурт Go_A від нашої країни буде виступати в першому півфіналі, який відбудеться 18 травня. Разом з Україною будуть виступати представники Румунії, Ізраїлю, Бельгії, Хорватії, Норвегії, Кіпру, Ірландії, Північної Македонії, Австрії, Швеції, Росії та Словенії.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04