Останні новини

На Софійській площі розбирають головну “зелену” красуню країни

Демонтаж планують завершити до 19 січня

Сьогодні, 11 січня, у Києві на Софійській площі розпочався демонтаж головної ялинки країни. Також припиняють роботу всі новорічні локації.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на сторінку Folk Ukraine у Facebook.

Демонтаж ялинки завершиться до 19 січня. Також у столиці розпочали розбирати всі новорічні локації, які відкрилися 19 грудня.

В місті поки ще продовжує роботу, хоч і в обмеженому режимі, "Зимова країна" на ВДНГ. Для киян доступні тюбінг гірка, ковзанка та вуличні атракціони.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fvladymir.filippov%2Fvideos%2F3627791223974646%2F&show_text=0&width=353" width="353" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо, поліцейські розшукують 39-річного Артема Ружинського за скоєння розбійного нападу та за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть особі у місті Вишневе. Наразі правоохоронці проводять низку оперативних заходів задля його розшуку.

Вийти в ефір
15.01